Size Özel Online Alışveriş Sitesi , Size Özel Online Alışveriş Sitesi , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Size Özel Online Alışveriş Sitesi , Size Özel Online Alışveriş Sitesi , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Hakkımızda

Biz Kimiz

Biz Mytronics İç ve Dış Ticaret Bünyesinde 2017 yılında kurulmuş dürüst güvenilir bir ithalat ve ihracat firmasıyız. Şirketimiz 2000 yılından bu yana ithalat ve ihracat ile ilgileniyor olup, ticaret alanında uzmanlaşmıştır.Önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti olup müşteriyi memnun etmek için tüm çabamızla çalışmaktayız

Güvenli Alışveriş

vrpro.com.tr, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. vrpro.com.tr’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. vrpro.com.tr, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar sertifikasını Türkiye’de ilk alan sitelerden biri olduğu gibi, aynı güvenlik sistemine sahip Facebook e-mağazası ile üyelerine Facebook’tan çıkmadan alışveriş kolaylığı sağlamaktadır.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında, depoda paketleme aşamasında %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan vrpro.com.tr, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi, ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook,instagram, Google+ kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

vrpro.com.tr’dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 15 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilir, üstelik iade ettiğiniz ürün için kargo parası dahil tüm ödemiş olduğunuz tutarı iade alırsınız.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et